| marilenaaa a întrebat:

Baiatul de care imi place ma musca de maini, spate... Oare ii place de minee?

10 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

Poate ca ii place de tine.
Sau poate te vrea doar ca sa aiba pe cine musca...happy

| Musique a răspuns:

Sau poate-i place doar să muște. laughing

| zurick a răspuns:

Poate te place.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Chiar daca te place, nu pare manifestarea unui om cu toata tigla pe casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te musca tare sau sau vrei sa spui ca te tachineaza si se joaca (,) cu tine?big grin

Răspuns utilizator avertizat
| daniellle a răspuns:

Nu mi se pare ceva tocmai drăguţ. poate-i aminteşti şi tu că nu eşti sandviş. laughing
Totuşi, eu cred că te place.

| MyNameIsCata a răspuns:

Cred ca vrea sa te manancelaughing.In fine chiar nu inteleg aceasta manifestare...

| Ge0rgeL a răspuns:

Buna,
Da poate fi un gest de simpatie.
Pa-pa!

| marilenaaa explică:

Ma muscaa tarelaughing. daca lasa urmeehee hee