| OKxGIRLx a întrebat:

Baietiilor le plac ochii caprui si parul brunet?

Răspuns Câştigător
| mat31new a răspuns:

Conteaza cum arata si ce contine tot pachetul nu doar o parte din capac.

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună!
De ce nu le-ar place?laughing

| spike625 a răspuns:

Nu conteaza ochii si parul ei se uita mai mult la marimi laughing

| Crucified a răspuns:

Depinde ce este in interiorul fetelor, ca indiferent cat de frumoasa e un baiat nu poate sa placa una care scuipa, fumeaza si e pitzi. Iar fetele nu le plac baietii...aaaa...pff..care are mancarimi la puta laughing
ma intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de baiat.
Si vorba unui prieten, degeaba e frumoasa daca e o scorpie.winking

| alexandru921994 a răspuns:

Bine zis mat31new happy nu conteaza culoarea ochiilor si parul conteaza chipul corpul. modul cum merge aroma ei happy nu incercati sa va mintiti prin faptul ca aveti doar ochii frumosi deci sunteti frumosi