| Artemisia a întrebat:

cand dau ignor la o persoana pe messinger, cand intru online, vede si ea ca sunt online?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu mai are cum sa vada daca i-ai dat ignor persoanei respective ii vei aparea mereu offline.

14 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu. Din moment ce ii dai ignore nu te poate vedea online, si nici nu va primit nici un mesaj de la tine. Sper ca te-am ajutat. bafta

| kattya96 a răspuns:

Pey... daca o vezi in lista si dai click dreapta pe ea dupa care dai ignor ea tot o sa te mai vada, insa daca persoana respectiva intra pe tine dupa ce tu i-ai dat "ignor"din lista (ea inca te poate vedea), insa langa avatarul ei/lui scrie ignor daca dai acolo ea/el nu te mai poate vedea happy.

| Vizitiul a răspuns:

Din moment ce i-ai dat ignore nu o sa mai apari in lista ei de messenger decat ofline. Eventual, te poate verifica pe un site daca esti sau nu online. Exista site-uri pe care poti verifica starea acelei persoane in acel moment.

| Grimalkin a răspuns:

Nu

| Crisu a răspuns:

Nu

| Fαntαsy a răspuns:

Buna! happy nu, din moment ce i-ai dai ignor, dar unele te mai intreaba "cf" ori dintr-o eroare (te vede on-line) ori pentru ca vrea sa vada daca esti pe invisible :p (cu programul ala "cine sta p einvisible pe messenger)

Programul al ate va gasi on-line chiar daca i-ai dat ignor. intelegi? :p

| ginamagheru a răspuns:

Nu ea nu poate vedeahappyfunda? plssspuppy dog eyes nu am niciunasad

| aty91 a răspuns:

Daca ii dai ignore, ea nu te va mai vedea cand intri pe messenger.

| ♥ αη∂яєєα a răspuns:

Buna!happy

Pai daca i dai ignor nu mai are cum sa te vada online.Ca l-ai sters din lista!big grin

Sper ca te-am ajutat!:*

| GrEen_2189 a răspuns:

Nu oh go on

| Catalin_7971 a răspuns:

nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floormda pentru ca ii dai doar delete din lista da la address book si dai si de acolo delete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii dai ignor nu mai poate vedea cand esti online, desi adresa ta ii ramane in lista aparand mereu ca offline sau deconectat.

| dzs22 a răspuns:

Nu