| DamiPapucii a întrebat:

Buna,ce as putea sa scriu intr-o cumpunere cu titlul Pulbere de stele. Daca imi dati macar cea mai mica idee va dau cea mai mare Funda

3 răspunsuri:
| radutu1299 a răspuns:

Adica a-ti primit de facut un rezumat la cartea Pulbere de Stele? Este o carte foarte frumoasa mai mult de aventuri si Science-fiction cu un oras care avea un zid sa se protezeze de,, monstri'' din afara oraselului...

| DamiPapucii explică (pentru radutu1299):

Nu o compunere cu titlul Pulbere de stele, nu rezumatul carti nici macar nu stiu cartea.

| radutu1299 a răspuns:

Incepe si tu cu era o noapte mirifica de vara.Stateam si priveam stelele cele... cv de genul laughing