| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat ma privese fix in ochi,imi zambeste,imi scrie pe facebook(dar doar ma intreaba ce reme acem)
Azi o intrat pe mine si face,,te iubesc,serios!" si dupa o zis,, wtf nu am fost eu sorry sunt la cristi( colegul meu) si mi-o luat telefonul si o scris la toata lumea.(chiar era la cristi)
1. Ma place?
2. De ce mi-a scris te iubesc?
3. Este posibilitatea sa fi scris el nu cristi?
Dau funda raspunsului celui mao folositor.
Multumesc pentru ajutor.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai ncredere in raspunsurile primite zilele trecute? sau doresti doar sa iti fie repetate cele deja spuse pana in prezent. Daca nu ar simti nimic pentru tine nu ti-ar trimite acele mesaje.Nu ii spui unei fete ca o iubesti doar asa de sanchi precum si restul comportamentului sau fata de tine.Eu unul afirm si reafirm ca TE IUBESTE chiar NEBUNESTE de asta poti fi linistita.

| lpavel a răspuns:

Posibil dar mai e posibil si sa se joace cu tine, din atat nimic nu poate fi atat de sigur...

| MskDesign a răspuns:

Chestii de copii!
Peste cativa ani, vei uita complet de aceasta intamplare.Imi spui si mie cati ani aveti fiecare?