| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna daca un baiat face urmatoarele chestii?:

intr-o zi dupa ce am terminat orele am asteptat-o pe prietena mea si sa uitat fix in ochii mei a zambit si apoi a plecat
in ore se intoarce cateodata la mine ma priveste vreo 3 secunde, zambeste si se intoarce inapoi chiar daca nubzice nimic
adica in fiecare pauza sau ora se intoarce in spate la mine imi zambeste si.a priveste fix in ochi (uneori doar ma priveste fara sa zica nimic), cand vorbesc cu prietena mea isi da si el cuparerea despre subiectul care discutam (cu prietena mea vorbeste doar cand avem est si il ajuta).Pe facebook el imi scrie dar ma iintreaba doar ca ce tema avem.

Azi intra pe mine si face,, te iubesc, serios" ..si dupa o zis,, wtf nu eu am scris ci cristi(colegul meu)...uai tampit ii mi-o luat telefonul si scrie la toata lumea".

Nu ii genu nesimtit, sa ia la misto, chiar ii de treaba.

1.Voi ce credeti? ma place?

2. De ce mi-a scris te iubesc?

Dau funda raspunsului care ma ajuta., multumesc pentru ca ati avut rabdare sa cititip

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-am raspuns si ieri dar se pare ca doresti confirmarea din cat mai multe surse a faptului ca ESTE INDRAGOSTIT DE TINE LULEA din moment ce ti-a marturisit in scris ca te iubeste.O vorba zice ca "scrisul e sfant vorba e in vant" deci nu se poate o confirmare mai veridica a sentimentelor lui fata de tine. Urmeaza sa ii confirmi si tu sentimentele tale fata de el.

| ImNutellingYou a răspuns:

Având în vedere modul cum se comportă din câte ai povestit tu, gesturile lui par să arate că te place dar este prea timid să ți-o spună, de aceea și bagă pretexte de genul " nu eu am scris ci cristi etc " vorbește cu el happy și fi deschisă. măcar tu dacă el își "dă drumul" mai greu. fi în asentiment și încearcă să dai frâu liber sentimentelor. să vezi ce simte pentru tine și dacă și tu simți la fel happy baftă

| JimyPOP a răspuns:

PROBABIL a folosit scuza cu prietenul pentru ca e prea timid ca sa iti zica in fata