| AnnonnyMa a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti de o fata care la 14 ani se imbata,fumeaza, se drogheaza.o fata care si-a pierdut virginitatea la 14 ani sin cauza faptului ca era prea beata si nu si-a dat seama ce face?
Fetelor voi ce parere aveti? Dar voi baieti?

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Trebuie să am o părere?
Sunt implicată cu ceva ca să îmi pot face o părere? Nu cunosc persoana respectivă, deci nu e treaba mea.

O zi frumoasă!

| darrio2007 a răspuns:

Pacat de copilaria ei.Este deja o ratata.Cred ca se trage dint-o familie dezorganizata. Daca mai are o familie.Ar trebui adusa pe drumul cel bun. Daca cineva se poate ocupa de ea, la modul serios.

| MadRaven a răspuns:

Bună,
Eu am 14 ani, fata aia mi se pare... groaznic.
Mie mi se pare needucată şi o fată care se îmbată la 20 de ani, ce să zicem de 14 ani...
Mi se pare că nu are niciun viitor, de inteligenţa ei nici nu mai întreb. La 14 ani ar trebui să faci cu totul alte lucruri.
Nu suport genul ăsta de fete.
Numai bine!

| DiamondShine a răspuns:

Mi se pare ca este o fata fara nici un viitor, si in cel mai scurt timp daca nu deja o sa fie aratata cu degetul pe oriunde o sa mearga, nemaiavand nicio sansa la un viitor normal.

| AnnonnyMa explică:

Dar daca in ciuda aparentelor, acea fata tine la prietenii ei si e prietenoasa, de gasca, are un caracter placut.ce parere aveti de ea. acum ca ii stiti si calitatile si defectele?

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu am o parere buna.
Logic, nimeni nu cred ca ar putea avea o parere buna despre ce ai enumerat tu mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca aveai 13 ani, tu esti ca Ileana-Consanzeana, cresti intr'un an ca altele in 7 ani? Are sa simta pe "pielea ei" mai tarziu daca a gresit sau nu, dar nu cred ca exista asemenea fata

| AnnonnyMa explică (pentru anonim_4396):

Inseamna ca nu mai cunoscutlaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnnonnyMa):

E nu ma'nebunii, daca te-as fi cunoscut nu ai face troll aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o fata care ii lipseste creierul, dupa parerea mea nu este normala happy funda?

Răspuns utilizator avertizat
| motan444 a răspuns:

Pl mea nu bea banu meei nu fumeazza bani mei nu se fu. cu mine deci nu imi pasa

| AnnonnyMa explică (pentru motan444):

Eu zic doar asa.ti se pare ca are comportament de tarfa?

| darrio2007 a răspuns (pentru motan444):

Din ce sat esti?

| motan444 a răspuns (pentru AnnonnyMa):

Nu nu mi se pare tarfa esti in momentul in care o faci pe bani

| motan444 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu stau la tara dc?

| darrio2007 a răspuns (pentru motan444):

Citisem raspunsul tau de la 1:53.Nu i-ai raspuns prea frumos.

| motan444 a răspuns (pentru darrio2007):

Pentru ca intrebarea e stupida la 14 ani sa faca lucrurilea alea eu nu cred asa ceva nu pot sa concep, prefer sa raspund a intrebari concrete nu la SF-uri din capul unor copii

| darrio2007 a răspuns (pentru motan444):

Inteleg.Dar daca esti raportat pentru asemenea raspuns ti se poate suspenda contul. Oricum, e problema ta.

| DoarEuDia a răspuns:

Imi pare rau pentru ea, aceste lucruri nu ar trebui sa le faca o fata, dar mai ales o copila ca ea, intr-un fel familia are o parte din vin, poate o alta parte din vina o are si anturajul din care face parte si ar trebui sa consulte un psiholog si cineva sa se implice putin in viata ei poate mai are o sansa sa revina pe drumul cel bun dar mereu o sa aiba o copilarie distrusa.