| AlehandruAlM a întrebat:

Ce parere aveti de relațiile intime inainte de căsătorie?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ceva absolut normal in secolul asta.
Stramosii nostri se casatoreau la 16-20 de ani, varsta normala la care se incepe viata sexuala. In prezent, tinerei de astia spre 25 ca mine, n-au nici un gand de insuratoare. Corpul zice altceva laughing

| Vanishgold a răspuns:

Una foarte bună! Trebuie să verificați compatibilitatea dintre voi din punct de vedere sexual înainte să faceti pasul ăla pentru că știm cu toții, sexul e important într-o relație, mai ales într-o căsnicie.