| adina02 a întrebat:

ce sa fac daca iubitul meu place si o alta fata in nafara de mine?

Răspuns Câştigător
| KidutzuLuvv a răspuns:

Nu te meritaoh go on daca place si alta fata inseamna ca nu tine la tine,
dn moment ce tine la tine nu vad dc ar mai cauta pe altcinevastraight face poate te folosesteoh go on
eu zic ca ar trebui sa-i dai papucii pana nu icepi sa-l iubesti cu adevaratwinking
sau daca`liubesti pune-l sa aleaga intre tine si respectiva.
daca nu vrea sa aleaga straight face da`i papucii
cu toate ca`l iubesti
ma bine suferi acum decat mai tarziuhappy
parere meatongue

4 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Il pui sa aleaga intre tine si respectiva...pe care o place.Totusi trebuie apreciata sinceritatea luibig grin trebuie sa o placa pe una dintre voi mai mult dar daca vezi ca nu poate renunta la ea ar fi mai bine sa-l lasi, daca el ar fi in locul tau oare cum ar reactiona, ar fi de acord sa iesi cu el dar sa-l placi pe altul?

| Brunetica a răspuns:

Sa ii dai papuci pana nu ti da el, si sa ii zici in fata ca e un nesimtit si ca nu se poate cu doua!

| Zapacitaaaa a răspuns:

In acest caz, eu cred ca ar cam trebui sa ai o discutie cu el si sa il intrebi ce are de gand sa faca: vrea sa stea cu tine sau se duce la cealalta fata. Si sa nu accepti raspunsuri de genul: pai eu va plac pe amandoua, nu pot rai fara niciuna dintre voi. In aceasta situatie ori te alege pe tine ori pe cealalta

| FathaAceea a răspuns:

Buna happy
Daca dragostea dintre voi e destul de puternica, el va ramane la tine. Dar daca tu esti pentru el doar o aventura, va trecea la urmatoarea.
Oricum daca ii place de alta fata in afara de tine. trebuie sa.ti pui un semn de intrebare.
Mult succeswinking