| IzZabela119 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine? Mie imi place de cel mai bun prieten al fostului meu iubi, fostul meu stie ca imi plece de prietenul lui. Prietenul lui fostul` are prietena ( iubita). Si am pus tot pe un prieten sa-i spuna ca eu il cam simpatizez, si imi cam place de el, deoarece eu nu am avut curajul sa-i scriu niciodata. si el a raspuns cu asta. " si mie imi place de ea cu un zambet pe buze si ce buna ii " Eu ce as putea intelege din asta? Si precizez din nou ca acest baiat are prietena si precizez ca are 24 ani! FUNDA cine imi poate explica aceste randuri, si dupa pacerea voastra ce ati face?

3 răspunsuri:
| anonim38 a răspuns:

In primul rand tu cati ani ai? Ca sa vedem pe ce lungime de unda suntem..totusi te sfatuiesc sa vorbesti cu el indiferent ca are iubita! Poate va gasi ceva mult mai interesant la tine si va renunta la ea, parerea mea. Daca tu ai 15 ani mai bine uiti de acest BARBAT.

| IzZabela119 explică (pentru anonim38):

Peste cateva luni fac 16 ani sad

| anonim38 a răspuns (pentru IzZabela119):

In cazul asta nu e bine deloc!