| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Buna

cineva si. a facut hi5 cu pozele mele.am trimis mesaj la cei de la hi5 help@hi5.com...credeti ca raspunde cineva sau se vor lua masuri?

p. s. msj l.am scris in eng

1 răspuns:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

nu stiu... dar de asta nu e bine sa iti pui pozele pe net, sa iti faci prostii din astea cum ar fi hi5, facebook, tweeter etc.pe astea stau multi hoti care ademenesc copiii. iiiu
si de asta nu e bine sa ai incredere in necunoscutii de pe messenger. daca are cineva id tau te baga si uh il crezi va intalniti o incurci
nu e bine cu prostiile astea
si daca nu iti trimit ar trebui sa anunti politia ca e cam grav
si sa ii spui mamei tale
funda?smug