| Anamaria6384 a întrebat:

Comportamentul unei persoane diferă fata de fiecare persoana pe care o întâlnește? Întreb deoarece am văzut ca fostul meu iubit se tine după mai multe fete pe perioade mai lungi de timp decât s-a ținut după mine ...doar ca eu deși am ieșit cu el l-am cam respins și ma purtam mai rece. oare sa fi fost vina mea de acum ma evita? desi după alte fete se tine mult mai mult decât s-a ținut după mine. oare sa fie vina mea ca m-am purtat mai respingător? Și probabil celelalte fete Or fi mai abordabile?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Interes mai mare =poate alea sunt mai frumoase ca tine, poate ca i place jocurile astea de a agata fete, cine stie in orice caz ne plac jocurile si noua, dar nu exagerate gen timida, rusinoasa, calugarita daca o atingi te acuza de viol

| Anamaria6384 explică (pentru RAY):

Pai doar pe criteriul de frumusețe și-ar putea schimba un om comportamentul fata de persoane? Sau ma rog Or mai fi și alți factori.

| RAY a răspuns:

Interesul este legat de atractia fizica., daca fata aia e frumoasa va sta dupa ea mai mult timp decat dupa alta care nu e asa frumoasa, si la fete e la fel barbati frumosi au mai multe fete care le plac in secret, tu. acum esti geloasa sau? cand un barbat iubeste numai are interes de asta.

| Anamaria6384 explică (pentru RAY):

Nu sunt gelosa din contra știu prea bine cum arat fata de multe dintre ele (și ele sunt frumoase in felul lor ) de aceea nu cred ca ar fi vorba de frumusețe ca așa ar mai fi trbuit sa se țină și după mine si deja se bat cap in cap lucrurile.eu acum încerc sa aflu unde este problema la al cui comportament eu ca sunt o fire mai inabordabila sau el ca... oricum mersi mult de părere :*

| RAY a răspuns (pentru Anamaria6384):

Faci un studiu de caz, multa bafta

| RAY a răspuns (pentru Anamaria6384):

Acum te am citit mai bine, depinde in ce mod l-ai respins si cum anume? daca il placi de ce il respingi? nu va inteleg sincer

| Anamaria6384 explică (pentru RAY):

El A stat după mine vreo 2 luni și eu îl cam evitam (așa spune el Ca îl evitam)după Care am ieșit cu el și Pt ca atunci nu ma atrăgea foarte tare ma purtam mai rece (când voia sa ma pupe uneori ma feream sau ii răspundeam greu la mesaje când mi-a zis sa ieșim a doua zi i-am zis ca nu pot )pana când nu mi-a mai scris. Dar in schimb eu de ziua lui i-am scris la mulți ani și mi-a răspuns dar tot ma evita in continuare. Eu m-am purtat mai rece pentru ca nu prea mi-a inspirat încredere așa ca persoana.Dar bănuiesc ca și fetele cu care vorbește și ele îl resping ca altfel era cu una din ele ma gândesc.

| RAY a răspuns (pentru Anamaria6384):

Atunci de ce tot te gandesti la el? daca nu isi place de el? lasa-l in drumul lui sa faca ce vrea, e viata lui, omul daca asa caracter are e treaba lui, voi mereu vreti sa ne schimbati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Poate ca e vina ta ca ai fost mai rece.Sau ele il atrag mai mult.