| Anamaria6384 a întrebat:

Fostul meu iubit s-a despărțit de mine, dar după ce am încetat sa îl mai caut, zi de zi îmi scrie el câte ceva simplu dar îmi scrie de vreo săptămâna... Oare de ce face asta? In condițiile in care deși vorbim de o saptamana nu m-a invitat sa ieșim, eu ii răspund destul de sec...eu personal cred ca și iese cu alte fete și nu înțeleg de ce ma mai caută!

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă iese cu alte fete, poate că mai vrea și cu tine din nou.

| Andreeush a răspuns:

Poate vrea să rămâneți prieteni.
Ți-a dat cumva de înțeles că ar vrea să mai fie cu tine?

| Anamaria6384 explică (pentru Andreeush):

Nu mi-a dat de înțeles, dar de la el știu ca mereu îmi spunea ca după o relație nu exista prietenie. poate vrea sa ma țină de "rezerva"?

| Andreeush a răspuns (pentru Anamaria6384):

Poate încă îi mai place de tine.

| BotezanDaniel a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu.

| BotezanDaniel a răspuns:

Hey! Cred că te place, încă! happy Sau încearcă să-și bată joc de tine și să te facă geloasă! big grin Dacă știi că ai pierdut ceva, caută-l, dacă îl consideri a fi o pierdere nesemnificarivă, rupe orice fel de legătură cu el, ca să nu fi folosită! Keep smile! happy Funda?

| Albu_Georgiana_2000 a răspuns:

El te cauta pentru ca inca te mai iubeste si daca mai iese cu alte fete este pentru ca vrea sa iti faca in ciuda. El nu te-a invitat sa iesiti pentru ca el se asteapta ca tu sa te intorci la el ca sa va impacati. Dar eu iti zic sa il lasi in pace si sa ii demonstrezi ca poti sa iti gasesti un alt iubit pentru ca esti frumoasă si desteapta si ca nu ai nevoie de el.