| Sters a întrebat:

Cum as putea sa imi descopar talentul? De exemplu, multi sunt comici, multi au talent la desen, multi danseaza superb, canta superb si chiar interpreteaza personaje din filme. dar eu.nu sunt sigura cu ce as putea incepe.Mereu mi-am dorit sa fiu cantareata si actrita, dar nu sunt sigura ca am acest talent.Ati putea sa ma ajutati cu niste idei? Mi-ar fi de folos si v-as fi recunoscatoare happy Dau fundita big grin
Va multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| jACKiLLdARK a răspuns:

Ai putea incepe cu ce ti s-a parut tie pana acum mai atragator, si totodata accesibil. Vrei sa stii daca ai talent la cantat sau la actorie? Incearca sa dai oarecum o "proba" in fata unor persoane care stii ca nu te-ar minti... Have a nice day!big grin

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai putea sa te inscrii la Palatul Copiilor. E singura institutie care inca mai lanseaza talente.In rest, e cam greu sa reusesti.Bineinteles ca exista si calea grea, liceu de actorie, facultate de actorie dar nimeni nu iti garanteaza ca vei juca candva mai ales daca nu ai o frumusete izbitoare.Pentru ca da, conteaza cum arati nu ce stiioh go on

| ArT_2528 a răspuns:

"jackilldark" a avut un sfat foarte bun pentru tine si asta si trebuie sa faci! eu am talennt la desenbig grin dar iti trebuie 30-40 % talent si restul muncawinking si cred ca asta iti trebuie pentru fiecare categorie...happy

daca vrei sa fii cantareata trebuie sa canti in fata altor persoane dar nu te duce la parinti sau la un prieten foarte bun pentru ca poate sa iti spuna doar ca sa fie dragut ca ai o voce mrfbig grin

| ScandaL a răspuns:

Talentul nu il descoperi cand ai chef... Talentul il descoperi cand te astepti mai putin... Talentul e ceea ce te atrage cel mai mult.Eu ador handbal`ul si totul a inceput cu un singur joc si acum nu mai rezist daca nu joc handball. Bafta

| Sters explică:

Adevarat. dar problema e ca fostul meu profesor de muzica cu care cantam ma numea cea mai buna de la corul in care eram si spunea ca nu poate sa cante fara mine, pe cand tatal meu imi spune mereu ca nu am voce si ca nu am sa devin nimic.sad dar ma refeream la cum as putea sa fac ceva care sa distreze lumea, sau ceva frumos, cum fac unele persoane pe youtube...au ceva special...si asa doream sa imi descopar si eu un talent happy Dar oricum, toti m-ati ajutat cu cate un sfat si apreciez asta! Multumesc happy

| Maria_Ramona_Blanaru_1983 a răspuns:

Pai incearca orice tiar place sa faci...si sigur trebuie sa fi buna la ceva.