| anonim_4396 a întrebat:

Buna:-) cum sa fac sa o fac pe prietena mea sa sufere mereu se da mare e tare in gura si se lauda ca e mai desteapta k mine pana acum a fost bine pana a inceput sa ma faca proasta sa-mi gaseasca defecte s.a mereu are noroc in toate va rog ajutati.ma sa o fac sa sufere sa intorc totul impotriva ei. si mai sta si cu dusmanka mea si ea mereu imi spunea sa nu stau cu ea o barfea si acum sta cu ea.:-(:-(:-(:-(

5 răspunsuri:
| Feeltheflow15 a răspuns:

Demonstrează-i ca se insala prin note mai mari decât ea

| Urpaniel a răspuns:

Ai 12 ani? Mai uşor.

| chitaristul007 a răspuns:

Daca face asta atunci nu iti este o prietena adevarata, sau poate doar se simte mai slaba decat tine, oamenii care se lauda au tot timpul o chestie din care sufera si laudandu-se vor sa dea impresia ca sunt cei mai tari.

| BfmvMT a răspuns:

Da-o dracu. Nu o baga in seama. Daca tu esti asa revoltata inseamna ca te afecteaza. Sti ca esti mai presus de ea, iar daca esti pasiva o sa demonstrezi asta.

| Aliimoldovan a răspuns:

Daca face lucruri de genus asta atunci nu este prietena ta...eu zic sa te departezi de ea si sa iti faci alti prieteni in care poti avea increderehappy