| xSmile a întrebat:

Bună big grin Vreau doar să știu dacă un băiat se purta cu mine urât înainte și acum stă cu mine, și vorbește foarte frumos ( și nu înjură, doar cu mine ) si face cu bmx-ul bunnyhop, și știe că îmi place, mă cheamă afară, mereu dacă îl întreabă cineva dacă mă place, stă puțin, se înroșește în obraji in seamnă că mă place? Doar ca să știu, că mie nu-mi place de el, dar vreau sa fiu sigură, și nu veniți cu răspunsuri de genul : ești prea mică să ai iubit, să mă preocupe școala și nu băieții, pentru că eu chiar nu. s genul ăla de fată care să se gândescă la baieți in loc de școala, deci aștept răspunsuri happy

Răspuns Câştigător
| elisabethia a răspuns:

Draga smile, baiatul te place si din ceea ce zici tu chiar destul de mult deci ar trebui sa te gandesti bine si daca ajungi la concluzia cum ca s-ar putea sa iti mai placa putin de el atunci fa ce-ti dicteaza inima.

5 răspunsuri:
| blackangel95 a răspuns:

Yo cred ca te place foarte mult...si incearca sa te faca sa il placi si tu. Si nu vrea ca ceilanti sa stie ca e indragostit de tine.

| tabittha a răspuns:

E foarte posibil sa te placa. dar daca tu nu il placi, de ce vrei sa stii? Oricum chiar daca te place, nu inseamna ca nu poate reveni la vechiul sau comportament fata de tine.

| xSmile explică (pentru tabittha):

Pai mia- placut de el, acum cativa ani, dar a inceput sa injure, si am zis ca nu are rost straight face

| tabittha a răspuns (pentru xSmile):

Ti-ai dat singura raspunsul pana la urma.happy

| asjkldfg a răspuns:

D a cu siguranta te place! Am fost si eu in aceeasi situatie!happy