| NutellaFinetti a întrebat:

Cred ca imi place de fostul prieten al celei mai bune prietene...e ca sora mea,si mie imi place de ex-ul ei crying
Dar si el,s-a dat intr-o seara la mine...da a fost asa,strans in brate,pupici pe gat,muscaturi...
Ce pot sa fac? eu chiar vreau sa ma combin cu el,dar cum sa fac,sa nu se supere BFF-ul meu? imi zicea ea ca nu ii pasa de el sau chestii de genul,dar stiu ca inca ii e drag sad help me, and I give you fundita big grin

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

1.Cea mai mare prostia este ca sa fii cu el in contextul in care cea mai buna prietena a ta nu stie.Deci n-o face, vorbeste cu ea spune-i toate astea si intreab-o ce ar face daca dansa ar fi in aceasta grea situatie.
Cred ca stiu ce raspuns o sa-ti dea, dar oricum sa-mi trimiti si mie comentariu sau mesaj cum a reactionat, ce ti-a spus...