| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Daca plec din Anglia catre Italia cu un minor (17 ani) trebuie procura tradusa in engleza/italiana sau o pot lasa in romana? Procura o voi obtine din Romania de la parintii minorului. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Fonk a răspuns:

Da, trebuie tradusă în italiană, dacă nu obligatoriu in engleză.
Nu ai ce căuta cu romana (nu e o limbă utilizata ca franceza, să se inteleaga)

| Miruna333 a răspuns (pentru Fonk):

Am inteles, are sens. Trebuie traducere autorizata, nu? Muultumesc

| Fonk a răspuns (pentru Miruna333):

Asta cu legitimarea no cunosc. Scuze