| fetita97 a întrebat:

Buna daca timp de 3 luni nu mananc dupa ora 17:00 nimic paine, si dimineata alerg 20 cercuri la ora 6:00, fac cu cercul (de fier, si cu roticele (am 2, unul de fier, altul cu roticele) 1 ora...slabesc 15 kg.

1 răspuns:
| butterfly_5226 a răspuns:

Cine ti-a zis prostia asta.Nu trebuie sa dai ascultare la tot. Daca ai cateva kg in plus cred ca cel mai bine ar fi sa eviti grasimile si sa incepi o cura de slabire cu legume si nu uita sa faci foarte mult sport...app sa bei cat mai multe lichide ca sa nu faci celulita, slabitul rapid produce celulita la fel si ingrasatul.