| Ale_8152 a întrebat:

Buna!

De 3 zile m-am simtit foarte slabita si foarte rau si ma durea in piept pana subsuoara.Am slabit in ultimul timp destul de mult pentru ca m-am obisnuit sa nu mananc.Azi am observat ca ma doare sanul stang si mi-a aparut 2 bubite rosii in partea de sus cand le ating simt o durere insuportabila in jurul sanului si senzatie de arsura. Poate fi vorba de ZONA ZOSTER?

Am doar 17 ani

2 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

E posibil. cel mai bine ar fi sa consulti un medic, sau sa le arati parintilor, poate te ajuta ei, si sa folosesti ceva crema, poate iti mai trece din durere, intreaba la farmacie. Cat despre faptul ca te simti slabita, mananca ceva usor o zi doua, ca sa iti mai treaca acea stare.

| Ada233 a răspuns:

Du-te la control ca apoi..se intampla mai rau