| CristiCici a întrebat:

Buna happy De cateva zile am primit de la un prieten un telefon HTC. L-am dus la decodat. Toate bune si frumoase pana cand am vrut sa-mi folosesc datele mobile si nu merge. Imi puteti spune ce sa fac? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AlexxxButaaa a răspuns:

Ori e problema ca nu mai ai date...ori ca telefonul a fost decodat la panarama...adică a făcut telefonul ca sa meargă pe rețeaua ta, dar a făcut semnalul sa fie mult mai prost. Du-te inapoi și spune-i de aceasta problema!
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai setat bine? Pe ce retea esti?