| MetalLover a întrebat:

De ceva timp am la sanul stang in varf (in interior) o bila tare pe care o simt cand imi pipai sanul si ma doare. Bila nu este mare, potrivita, dar ma doare extrem de tare daca o sacai putin. La cel drept nu am nimic. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Alexy271 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi cat mai repede la un medic. Am citit nu o data ca nu e de gluma cu nodulii la sani. La unele femei li se formeaza inainte de menstruatie, apoi dispar. Dar totusi cel mai bine, du-te la un doctor.

| MetalLover explică (pentru Alexy271):

Nu e nodul pentru ca nu e pe margini. E in varf.