| Anonim1234aml5 a întrebat:

De ceva timp am picioarele si mainile foarte reci(mai mult picioarele) si se incalzesc foarte greu chiar daca stau in casa. Stiti ce ar putea fi? Exista vreo posibilitate sa am diabet sau glanda tiroida? Mentionez ca am 15 ani.

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

Glanda tiroida are toata lumeawinking poate te referi la hipo/hipertiroidism.

| beatrixo a răspuns:

Si eu mai ales cand stau la tastatura poate de la postura dar am aflat ca e de la deficienta de fier si calciu