| justbeyou a întrebat:

de curand m-am inpacat cu fostul prieten dar parca imi pare rau pentru cel pe care l-am lasat pentru actualul... mie mila intr-un fel de el pentru ca stiu cum e sa fii lasat de alti...si.as vrea sa nu mai ma simt atat de vinovata! Ce sa fac? jutatima!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Daca regreti ca l-ai parasit inseamna ca te leaga cu adevarat un sentiment de acel baiat asa ca nu cred ca e vina ta.Alege-l pe cel pe care iti place si gata!