| Sarraa97 a întrebat:

Deci am vazut parca pe facebook de vreo luna un status.Si nu mai stiu cum era. Vreau sa mi-l spuneti era ceva de genu ca femeile sunt ca lucrurile si ca cumparatorii se uita la lucrurile mai ieftine si nu oricine are curajul sa se uite la lucrurile scumpe si de aceea in jurul femeilor mai ieftine roiesc mai multi baieti.Asa ceva era dar il vreau cum este normla.Funda.Primul raspuns castigator.

Răspuns Câştigător
| Dlkee a răspuns:

"-Umbla multi dupa mine!"
"-Sigur, barbatii umbla dupa lucruri ieftine, care nu se lasa greu"
Sper sa te fi putut ajuta big grin

| Sarraa97 explică (pentru Dlkee):

Mersi oricum dar nu era asa.S i din greseala ti-am dat funda laughing

| Dlkee a răspuns (pentru Sarraa97):

Eh, asta e acum :p oricum mersi happy