| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Deci,am visat ca un baiat(ii cu mine la scoala) m.a sarutat.
Inainte cu cateva zile m.a privi si, si eu la fel si parca mi.a zambit(mie asa mi s.o parut).
Faza e ca il cam plac (nu m.am gandit la el inainte sa adorm), si nu stiu daca si el ma place.
1. Ce as putea sa fac(gesturi ) ca sa vad daca ma place si el?
2. Cum sa ma apropii mai mult de el?(nu prea sunt asa tupeista)
Eu am 15 iar el 18 ani.(daca conteaza).

Vreau cat mai multe raspubsuri ...is cam derutata.
Multumesc.
Dau funda.

1 răspuns:
| ubox7007 a răspuns:

Te duci langa el, si incerci sa simulezi ca il placi, gen razi un pic cand vorbesti, nu te uiti la el, si pari un pic timida, apoi spune-i ca vrei sa il imbratisezi. Macar asta e fantezia mea laughing)