| Dorian_3315 a întrebat:

Buna deci problema mea e : ccu 3 ani in urma mi-am schimbat personaltate din conformism in nonconformismsi mi-a placut dar un an mai tarziu am devenit din nou eu (nu stiu dc ) sisi vreau sa fiu din nou eu acela

si cum imi maresc increderea de sine fara karate sau sala? trebuie sa fie ceva amuzant de facut big grin fundita

2 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Ce e asa plictisitor la krate? mia mise pare distractiv

| katala a răspuns:

Nici o problema! Toti adolescentii trec prin asta. Pentru formarea personalitatii care sa te reprezinte (toata viata), si care se formeaza acum, fii foarte atent ce citesti, cu cine umbli, ce "modele" de viata iti alegi; toata lumea are grija ce baga in gura (in stomac), dar prea putini se ingrijesc cu ce isi alimenteaza creierul.
Cat despre partea a doua a intrebarii, parerea mea e ca artele martiale sunt cele mai utile. De ce vrei sa le eviti? Nu ai incredere in tine? Du-te acolo si o vei capata!