| SimonaA7 a întrebat:

deci sunt o fata de 12 ani. invat cat de cat bine la scoala, dar simt ca nu mia rezist simt ca toti ma urasc nu stiu de ce sau ca toti ma cred o proasta. la scoala la mine avem 2 etaje eu stau la etaj intr-o luni la sfarsitul zile am vrut sa ma arunc de pe scari dar colegele mele erau sa cheme o profa asa ca? dati-mi un sfat simt ca nu mai am nici un rost in viata

Răspuns Câştigător
| dedelush001 a răspuns:

Nu e bine ce vrei sa faci. Ignorai pe prieteni tai la fel cum fac ei cu tine. si ai sa vezi ca o sa se comporte mai bine asa am patit si eu stiu cum e :-(( Asta cu omoratu nu e deloc bine kiss Sper ca te-am ajutat. Daca se poate FUnda'?

5 răspunsuri:
| Usagiii98 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine.Anul trecut si eu am patit ceva asemanator.E greu, dar cu timpul se rezolva...

| andreea_6591 a răspuns:

Sincer...daca vrei sa faci un gest pe care poate o sa il regreti...Te sfatuiesc sa nu faci asta.Am trecut si eu prin momente din astea cand ma gandeam dc mai traiesc in viata asta. Apropiete de o colega sau de cineva si o sa vezi ca o sa iti fie bine.Am trecut printr-o situatie din asta si nimeni nu vroia sa vorbeasca cu nimeni dar pana la urama toti s-au intor la mine.Ai rabdare! daca vrei poti sa imi lasi un msg cu id-ul tau si mai putem vorbihappy

| just1me a răspuns:

Heey! Aceeasi situatie si pentru mine, dar de cand m-am imprietenit cu unele colege [ eram noua in clasa ] e cu totul altfel. Trebuie doar sa-ti ridici capul si sa le arati altora ca nu iti pasa. [ Desi asa am ajuns fitoasa clasei... dar totusi nu mai e asa de plictisitoor xD ]
Oricum sper ca ti-a fost util sfatu' macar 2% whistling
See Yaa'; x

| skanduraaa a răspuns:

Stupida faza cu aruncatu de pe scari...in cel mai rau caz iti luxezi gleznalaughing

| Mihaela_5360 a răspuns:

E doar in mintea ta cred ca nimeni nu te uraste. nu te intelegi bine cu niciun baiat nici o fata? oricum lumea e foarte rea.si de ce s-a te arunci pe scarri doar de asta ca te urasc copii renunti prea usor daca vezi ca nu ai prea multe sanse cu prietenele amintesteti ca mama ta va fi mereu acolo s-a te ajute si gandeste-te ca ea niciodata nu te va barfi si trada. Bafta:*