| anonim_4396 a întrebat:

Bună dimineața! Am visat ceva groaznic. Am visat că cineva își omorâse nevasta, o tranșase și o puse în borcane. Groaznic! În vis îmi venea să vomit. Apoi, am visat că criminalul fugărea pe fata pe care o plac. Părinții ei și cu ea erau într-o parcare și când au văzut criminalul că îi are în vizor pe ei, maică-sa a ținut o strânsă de mână pe fata și fugea înspre mașina în care se afla tatăl fetei. Dar din frică maică-sa nu i-a mai putut ține mâna și i-a dat drumul. Nu cred că intenționat. Criminalul era deja foarte aproape de fată. Mă temeam foarte rău. După asta, m-am și trezit. Pfff... E un vis ciudat.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, un vis provenit de la strămoșii noștri lei, șobolani care cam așa făceau. Cu sex și cu mult sânge.

| Andreeush a răspuns:

A fost doar un coșmar.
Asta nu înseamnă că se va întâmpla și în realitate.
Ar trebui să nu îi dai atâta importanță.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu cred ca i-a dat drumul intentionat, dar bine ca te-ai trezit si ca tipul n-a mai apucat sa-i faca rau fetei pe care o placi.Probabil ca ai mancat ceva aiurea aseara si asta ti-a dat starea aia rea pe care ai simtit-o in timpul somnului.Sau poate ai citit pe TPU intrebarile de la „dragoste si sex".Iar cosmarul in sine ti se trage de la vreun film pe care l-ai vazut recent.Ori - la fel - ca stai prea mult pe TPU...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ei nu... M-am uitat aseară la Vlad. happy N-am apucat să văd episodul 2.

Pana mea, oricum mă simt ciudat. Niciodată n-am visat așa ceva. Bine că măcar știu cine e criminalu happy 'tu-i rasa mă-si happy