| user120308 a întrebat:

Buna,după examenul de a 8-a vreau sa merg la privat (British din voluntari). Conteaza ceva medie de admitere sau in funcție de ce nota iau la examen?
Eu am fost admis acolo după examenul lor, dar eram curios dacă și acesta pe care îl dau acum se pune

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.In timpul utilizat pentru a scrie aici, prescurtat, puteai sa ii intrebi direct pe cei de acolo, pe pagina de Facebook, sau poate printr-un email.

| user120308 explică (pentru dullcat):

Ziceam ca poate e cineva care se regăsește in aceeași situație și D aia am întrebat