| anonima188888 a întrebat:

E normal sa îmi întârzie menstruația așa mult? Trebuia sa îmi vina pe 2 Septembrie. Am 13 ani (nu am făcut sex Doamne ferește) și mi-a venit pentru prima oară la 10 ani. Am ciclul cam neregulat, gen mereu întârzie maxim o săptămâna, dar acum a întârziat cam mult. Sunt și cam balonata. E și vina stresului? A început scoala și am avut niște teste și ma stresez cam mult uneori...

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

La vârsta ta nu ar trebui să te îngrijorezi, mai ales că ai un ciclu neregulat.

| Denisa0954 a răspuns:

Da, n ai motive sa te îngrijorezi. Iti va veni în curând