| LoveForShania a întrebat:

E un baiat in scoala care ma iubea, vreo 4 luni incontinuu vroia sa fie cu mine, si inainte de vacanta primeam tot mesaje si telefoane de la el ca ma iubeste, parca avea o obsesie in fine. Si eu il plac dar nu stiu cum sa ii zic, adica nici nu cred ca o sa ii zic vreodata. Nu pot fi cu el din cauza parintilor care sunt f severi mai ales tata.
In vacanta m`a sunat am primit mesaje ca ma iubeste dar nu aveam telu la mine, ma rog. Si eu nu il bag in seama, el banuieste ca il plac dar cica vrea sa auda din gura mea. Si de la un timp de vreo 4 zile nu m`a sunat deloc, am auzit ca are deja o prietena. Azi m`a sunat, dar doar mi-a zis,, vezi ca vrea pr ta sa vorbeasca cu tine" am vorbit cu ea, el nu zicea nimic.
El e genul de baiat care se da la toate fetele, vrea sa se combine cu toate etc.
Miercuri la scoala nu stiu ce sa fac. Nu stiu daca ma mai place, el zicea ca ma iubeste si ca nu ma va uita niciodata. Imi voi da seama daca ma mai place, fiindca el de obicei se uita incontinuulaughing Acum nu cred ca o va mai face.
Ma rog, intrebarea mea este: Cum pot face sa revina la mine, sa ma bag cu el in seama `!?

P. S : Si chiar daca are prietena, nu cred ca o place, cred ca tot pe mine ma place, dar vrea sa renunte, fiindca vede ca il ignor. Si cu majoritatea fetelor vrea sa faca misto, dar nu cu mine, fiindca chiar ma iubea.

Răspuns Câştigător
| bOom a răspuns:

Mai bine nu t elega de astfel de "specimene".Ai si zis ca este un afemeiat.Stiu ca astfel de baieti prind bine la fete,dar am patit si eu asa, exact cum ai descris mai sus. Dupa aia eu am acceptat sa fiu prietena lui, iar peste citeva zile a zburat in alta "floare".Epic.Nu-i atrage atentia,si fii mereu cea mai frumoasa sa suspine dupa tine. Faza cu iubitul e doar o minciuna, nu stia baiatul ce sa faca sa-l accepti!
ok, succes!

4 răspunsuri:
| SeBBy_3213 a răspuns:

Pai,am un vecin care se da la toate fetel. Vreau sa spun ca si la o fata de 7 ani pune mana pe fund..., iar mai ales o fata il place(o colega de-a mea)iar el o foloseste.Exp:Hai te rog du-te sa-mi iei niste seminte ca te pup sau nu stiu ce.Ea repede, dar cand vine spune ca pleaca sau nu stiu ce.Eu cred ca nu ai ce face cu un afemeiat din asta pentru ca daca ar fi cu tine sar uita si la alte fete, iar pe ascuns....Imi dau cu parerea.Eu nu stiu nici de ce fetele se epileaza la subrat sau de ce mananca putin.

| Cariina21 a răspuns:

Pai salutal pe mes... pune-i o intrebare gen ce mai faci,. chesti din astea. apoi spune-i ca tie ti se pare ca e dragut si ca faptul ca nu i-ai dat atentie a fost din cauza unui baiat care se tot tinea dupa tine, daca tie rusine sa ii spui de faza cu parintii. Dar totusi merita sa ii dai o sansa. Nu stii niciodata daca vei ramane mult timp cu el sau e doar un "joc"

| Biancaloveya a răspuns:

Pai dupa parerea mea trebuie sa-l chiemi intr-un loc sau sa-i spui la telefont asta dar daca tu nu-l paci dc sa se introarca la tine? Dar daca il iubesti ii spui' Uite eu te iubesc mult si ma deranjeaza mult ca esti cu alta fata daca vrei poti sa te intorci la mine" si il lasi si in legatura cu tatal tau nu-i spune sau daca ti la el nu face asta si in plus el tot timpul se va duce dupa alta fata trebuie sa te obisnuiesti... asa sunt baieti din zilele astea Dupa mine sa nu fii nici odatata cu el deoarece nu va dura mult relatia si te va face sa suferi.Atat am avut de spus. Sper ca te-am ajuta!

| Anna199811 a răspuns:

Deci sa mor eu, sunt in aceeasi situatie cu tine laughing) Si tata e foarte sever si asta face parte din motivele pentru care nu vreau sa fiu cu ala din intrebarea mea.