| I1miss1you1Baby a întrebat:

e urgent :*
Am o cartele de Orange pe abonament imi scrie ca am 300 de sms in retea, am trimis niste mesaje azi tot in Orange si cand m-am uitat aveam tot 300 si cont suplimentar 2 euro? Cum e posibil asa ceva?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In primul rand, asigura-te ca mesajele au fost trimise catre numere Orange si nu alt gen de numere scurte, pentru diverse servicii Premium. Dar, ca sa ai certitudinea si siguranta informatiilor, iti recomandam sa consulti factura detaliata. Este singurul document care iti poate arata cu exactitate cum s-au consumat resursele din abonamentul tau si ce anume a generat costul suplimentar.
Daca ai un cont online activ, poti vedea factura detaliata si pe luna in curs, in sectiunea "istoric facturi'/'detalii convorbiri", dar cu o intarziere de 72 de ore.
Am creat un tutorial care te va ajuta sa activezi si sa vizualizezi factura detaliata; il poti gasi aici http://www.orange.ro/help/cum_vad_factura_detaliata/iq/109584.
O zi buna,
Orange Helpers

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Poate le-ai trimis in alta retea decat Orange. Poti cere o facutura detaliata pentru a vedea exact de la ceeste costul suplimentar.

| I1miss1you1Baby explică:

Cartela* ma scuzati