| lavinia052 a întrebat:

Buna. Este normal atunci cand ies prietenii mei si eu raman acasa sa ma simt singura? Nu este vorba ca nu ma cheama, insa uneori mai sunt plecata sau am treaba si de multe ori raman singura fata din acel grup deoarece mai ales acum in vacanta prietena mea este plecata la tara. Ce ati sugera sa fac intr-o astfel de situatie?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Se repeta intrebarea.

Iti sugerez sa vorbesti cu parintii, astfel incat tu sa ajuti in casa la treburile care sunt previzibile si se pot face saptamanal, flexibil.In felul acesta poti iesi si cu prietenii mai mult, toata lumea e multumita(teoretic).