| anonim_4396 a întrebat:

este un baiat de care imi place il cheama razvan si am facut cunostinta acum vreo saptamana 2 iesim in fiecare seara cu prieteni si vocabularu` meu ii cam colorat big grin si al lui la fel. Amandoi ascultam hip-hop ne plac aceleasi melodi aceleasi formati. Avem gusturile aproape la fel si pr mea a plecat la magazin si mi-a spus sa vin ca ea dar razvan mi-a spus sa raman ca el si am ramas ca el si la un momentdat a venit vorba de tinut de mana da nu stiu cum am ajuns la tinutu de mana si el m-a luat de mana si o sarit pr mea sa il bata pentru ca ei ii place de el in fine el sa apucat sa danseze breackdabce face "cascadori" cu bicicleta si pr mea a zis " razvan te-ai indragostit?"' si el a zis "da de prietena ta" nu stiu daca a spus la misto sau in gluma si ieri iar am iesit si faceam tot felul de glume bine noi 2 vorbeam numai de sex rolling on the floor ceilalti nu si am vrut sa merg acasa sa ma schimb si el ma condus acasa ca bicicleta da proasta de mine am cazut sunt toata julita si vanata pe maini barba si picioare rolling on the floor da din cauza lui am cazut ca a inceput sa ma gadile pe bicicleta si cand am cazut a venit repede lanaga mine si ma sters de sange (parc eram aparat de suc pentru vampiri rolling on the floor) si mi-a spus daca vreau sa ma sarute pe barba ca sa imi treaca si eu i-am sps ca da si o sps el nu ca ne vede lumea poate cand am sa fim doar noi 2 si statea mereu cu mine da o inceputa sa vorbeasac despre iubita prietenului lui si nu mia convenit ca o uram pe aia X-( in fine si bicicleta nu era a lui (bicicleta depe care am cazut ) si el i-a sps aluia cu biciccleta ti-o dau pe sora mea daca imi dai bicicleta si el in momentu ala mi-a facut cu ochiu nuctiu de ce a sps ca is sorsa in fine si dupa o zis iti dau fata mea pentru bicicleta. La ce se referea cand a spus ti-o dau pe sora mea apoi iti dau fata mea sunt sigura ca se referea la mine? Oare ma placehee hee. Sfaturi urgent. Mskiss

6 răspunsuri:
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Pai din ce ai povestit u aici cu sig ca te placehappy si daca si u il placi da'i si u semne, fleshuri, cevalaughing pentru ca el se pare ca deja a facut un pashappysucess:X

| Anahiteamo a răspuns:

Sigur ca te place daca iti dadea atata atentie. si cand vorbea despre iubita prietenului lui poate voia sa te faca geloasa ca sa vada reactia ta. tu intreaba-l daca te place si ce sentimenta are pentru tine. succes

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Woow.laughing
Baiatul asta te place cu sigurantahee hee!
Ar trebuii sa cauti un moment in care sa fiti doar voi 2 [vad ca ati mai avut] si sa ii spui ca il placibatting eyelashes.
Dar ai grija, acest baiat ori chiar te place ori doar vrea sa faca misto.
Nu ne-ai spus ce caracter are deci nu am de unde sa stiu.:d
Din cate ai scris presupun ca te place si vrea sa fiti mai mult decat prieteni. El deja a facut primul pas acum e si randul tau:*!

| cristiana_4483 a răspuns:

Pai mai bine vezi km faci si combina-te ca el ca "prietena ta"s-ar putea sa-ti bage bete-n roate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O poveste frumoasa in fine daca iti place cu adevarat de el fa tu primul pas adica intreaba-l daca vrea sa aveti o relatie si pr meu i-a zis unui tovaras daca ma vrea si m-am cam suparat dar bine el glumea, si ai grija la pr ta poate vrea sa puna laba pe el... deci i conkluzie fa tu primul pas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi caracterul lui -e un baiat glumet prietenos stie sa faca admosfera nu are nimic cu nimeni