| AnemonaP a întrebat:

Fac o plata online si pentru prima data mi-a cerut codul de securitate 3Digit. Am card la BT.Mi-am facut cont mai devreme, am introdus o parola de 8 caractere,atat mi-a cerut, insa la introducerea codului pe site imi arata doar 3 cifre, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| oanamaya25 a răspuns:

Pe verso la card, pe banda, ar trebui sa ai un cod de securitate format din 3 cifre, tip 255 sau 353, acesta trebuie introdus la plata cu cardul dupa ce ai scris codul de la card, valabilitata, iti este cerut codul de securitate. Sper ca ti-am fost de folos.