| alinamailat26 a întrebat:

Bună fetelor. Am nevoie de niste sfaturi. Îmi place mult de un tip, am tot vorbit un timp, mi-a zis ca trebuie sa il fac sa ma placa. Puii mei, am iesit o seara, a doua zi mi-a zis ca si-a facut prietena. Ieri am fost la cabana cu niste prieten, si el normal pentru ca avem prieteni comuni, nu l-am băgat în seamă, tot povesteam cu un prieten bun, cand am urcat sus in camera, a venit dupa mine si mi-a zis ca nu ii place sa ma ia altcineva in brate. I-am spus sa isi vada de prietena lui si sa ma lase si a incercat sa ma sărute. Ce sa fac? Ce sa inteleg din asta?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Katie1356 a răspuns:

Sa il ignori in continuare. Nu e ok sa faca asa ceva, mai ales dupa ce la o zi dupa ce practic te-a invitat sa il cuceresti, s-a afisat cu alta. In plus, s-a vazut ca este impertinent odata ce ti-a cerut tie sa il curtezi, ceea nu e ok, inseamna ca nu apreciaza iubirea sincera, aparuta usor-usor. happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Că e un dobitoc care-și bate joc.

| darrio2007 a răspuns:

Te-a vrut doar la pat. Si atât.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că era în călduri, că avea presie la hormoni. Eu la vremea mea, ceream voie la fete înainte să le pup, iar ele ziceau că sunt tâmpit. Și aveau dreptate oarecum,

| Andreeush a răspuns:

Asta înseamnă că nu își respectă prietena deci nu e de încredere.
Mai ignoră-l.

| Clytia a răspuns:

Că e un nesimțit fără principii, care încearcă să-și bată joc și de tine și de ea. Nu merită să-i acorzi deloc atenție.