| anonim_4396 a întrebat:

Buna fetelor. Azi, la scoala dintr-o data am simtit o senzatie ca si cum mi-ar fi venit ciclul. Am mers repede la baie, dar nu era ciclul. Era chestia aia albicioasa, dar vreau sa va spun ca a curs foarte multa chestia dintr-aia. Cam aceeasi cantitate ca si la ciclu. Nici macar nu stiu ce inseamna asta... Este vreun simtom ca imi va veni ciclul? Pentru ca inca ciclul meu nu este regulat, deci ma pot astepta oricand. Ultimul ciclu a fost in 12 februarie, penultimul a fost in 29 ianuarie, iar cel de-al treilea in 26 decembrie. Va rog ajutati-ma! Ca nu stiu la ce sa ma astept. Dar azi la scoala nu mi s-a intamplat doar o singura data de foarte multe ori, si a trebuit sa tot schimb absorbantul zilnic ... Help me!

Răspuns Câştigător
| mada_4477 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta, dar am inteles ca e ceva normal, dar poti vb cu un medic ca sa fi mai sigura

2 răspunsuri:
| farcasgiulia a răspuns:

Multumesc mada_4477. Dar daca ti s-a intamplat... ti-a venit apoi ciclul sau nu, a fost doar o intamplare? Sa stiu la ce sa ma astept big grin

| aditzu92 a răspuns:

Cam intima discutia voastra laughingeu care sunt baiat imi arunc si eu ochii sa mai vad ce curge peaicilaughing ehh...hai ca nu ai nimic laughing