| anonim_4396 a întrebat:

Hey, deci am cunoscut un baiat (suntem din aceeasi scoala). Apoi a doua zi m-a invitat in prieteni pe facebook si am vorbit, mi-a zis ca ma place, mi-a cerut numarul si nu i l-am dat din prima. Timp de o saptamana am vorbit online. Apoi ne vedeam des prin scoala, dar a incetat sa-mi mai scrie. Oare nu-i mai plac? Acum mi-am dat seama ca imi place, dar nu-mi mai scrie. As vrea sa iesim, dar cred ca nu mai vrea el. Ce sfaturi mi-ati da, macar sa nu ma mai gandesc la el.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce nu te mai cauta deloc se pare ca ai iesit de tot din raza lui de actiune. Aceasta lipsa totala de interes fata detine denota ceea ce ai intuit si anumeca nu-i esti pe plac si s-a terminat totul intre voi. Este cazul sa astepti aparitia unui alt pretendent caresa te aprecieze pentru ceea ce esti tu de fapt.

| neutrino a răspuns:

Fii linistita, atunci cand ii va fi iarasi dor de tine te va cauta pe facebook.

| SkyPilot a răspuns:

Chiar nu te mai gandi la el. Daca te placea suficient de mult, nu ar fi disparut.

| MskDesign a răspuns:

Un clasic de 12-14 ani!
Ocupa-te cu scoala, caci este mai util pentru viitorul tau.

| Paulvasile10 a răspuns:

La baieti e chestia ca multi doar vor sa rada o perioada de fete care sunt usor de prostit, si poate si-a dat seama ca nu esti atat de proasta sa il crezi