| Byana01 a întrebat:

imi cer scuze pentru categoria aleasa dar este una din cele mai populare.Revenind la intrebare: De ce va este cel mai frica in viata asta in afara de,,moarte".Mie spre exemplu imi este foarte frica de serpi, mai ales ca in ultima perioada vad foarte multe cazuri la stiri in care foarte multi oameni au fost muscati de serpi. Poate o sa radeti dar am in gand numai serpi, am impresia ca sunt peste tot.Cand sunt in curte, in casa, cand ma duc la baie peste tot parca simt ca o sa dau,, nas in nas" cu vreun sarpe.Acum parca nici n-as mai pleca pe undeva...vi s-a intamplat si voua sau ceva asemanator?

Răspuns Câştigător
| AnotherOne02 a răspuns:

Mie imi este frica de spirite sau fantome (eu stau si langa niste sine de tren si in cartierul meu sunt multe legende cu fantoma, oameni posedati etc.).
Mie nu imi este chiar frica de intuneric dar noaptea cand e lumina stinsa mi se pare mereu ca vad chestii prin camera (cand mai trec trenurile pot sa jur ca va aparea ceva care vrea sa ma ucida).
Stupid nu?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e frica de prosti, tocmai de aceea intru pe acest site, ca sa imi inving teama.

| xrapalexx a răspuns:

Imi este frica de intuneric! Da, da stiu, copilaresc!

| FazzaNica a răspuns:

Stiu ca e cam copilaroasa chestia dar am frica enorma de soareci si oriunde ii vad mai ales seara in intuneric mi se pare ca dorm ca stau soareci imprejurul meu.Brrr e ceva dezgustator si straniu sad

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Mie mi-e frică rău de tot de întuneric, dar să nu mai spui la nimeni!

| Byana01 explică:

Hmm si de asta imi e cam frica :d dar daca mai sunt cu cineva nu am treaba in schimb cu serpii poate sa fie si 10 persoane ca tot imi e frica de ei...