| Denișaaabaahhșoh a întrebat:

Imi place de un baiat.Este cu un an mai mare ca mine si suntem in aceeasi scoala.Am fost impreuna in tabara(nu am fost cu el la modul acela.) si ne-am simtit bine..adica am dansat amandoi, stateam unul langa altul si ma privea destul de insistent.De fiecare data cand privirile ni se intalneau, ne intorceam imediat.laughing era amuzant.Am id-ul lui, dar imi este teama sa vorbesc cu el. Funda cine imi da cel mai bun sfat.:*

Răspuns Câştigător
| skumpika96 a răspuns:

Fa-ti curaj, daca nu risti nu castigi, nu zic sa vb cu el din prima despre sentimentele tale, discuta cu el diferite subiecte, afla mai multe lucruri despre el, si cu timpul va veti apropia si at ii poti spune ce simti pentru el.Pwp si bafta!

| Denișaaabaahhșoh explică (pentru skumpika96):

Mersi de sfat:* E foarte bun.Dar cum am mai spus..sunt o fira timida si nu pot intra eu in discutiestraight face Oricum multumesc inca o data:*

5 răspunsuri:
| cristy3991 a răspuns:

In primul rand cati ani ai?

| Denișaaabaahhșoh explică (pentru cristy3991):

14 :d

| cristy3991 a răspuns (pentru Denișaaabaahhșoh):

Te-as sfatui, deocamdata doar sa te imprietenesti amical si daca pe parcurs iti dai seama ca ai sentimente pentru el ii vei spune atunci.

| cmihai98 a răspuns:

Daca as fii in locul tau la- inpresiona ceva vreme de timp iar apoi i-as cere prietenia adica stiii tu la ce ma refer