| LoveWithoutInhibitions a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune un antivirus bun si de unde l-as putea lua gratis dp net? Daca s`ar putea, sa nu fie trial...Multumesc si bineinteles

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Un antivirus bun este in general trial ...eu iti recomand kaspersky internet security 2012 ...consuma multe resurse, dar ofera o protectie completa!
ai aici un trial de 30 de zile, si cand ti se termina da-mi mesaj privar si eu o sa iti dau niste licente!
http://www.softpedia.com/get/Antivirus/Kaspersky-Internet-Security.shtml

2 răspunsuri:
| LoveWithoutInhibitions explică:

Eu am avut kaspersky trial si mi-a placut cum a functionat dar nu mi-a placut ca era doar pentru o luna...si am gasit pe net pentru o durata nelimitata antivirusu` avira, care mi-a placut de el, dar sincer m`am cam plictisit...Si de asta vreau alt antivirus.Va multumesc!

| rZvM a răspuns:

ESET NOD32 Antivirus 5 mi se pare cel mai bun antivirus parerea mea.Eu pe asta il folosesc dar este trial dar il poti instala dupa 30 de zile mereu e sunt multumit de el. Poftim site daca vrei:http://www.eset.ro/download/index.php