| Garcea201 a întrebat:

Buna,implinesc 18 ani peste 1 saptamana. Buletinul imi expiră in 2019. Cu toate că fac 18 ani, trebuie să il schimb?

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Nu, daca iti expira in 2019 pe o data anume trebuie sa te duci cu 1-2 saptamani inainte de data aceea acolo, sa depui o cerere de schimbare.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Buletinul nu se schimba la 18 ani, il faci la 14 ani si ramai cu el si pozele de copilas happy pana la expirarea lui, cand trebuie sa-l refaci.

| Tpuist a răspuns (pentru Violleta2022):

Ba da, se schimbă la 18 ani.

| Morphines a răspuns:

Nu treubie să îl schimbi, ci în zilele premergătoare expirării.
Baftă și succes! happy

| ABCD122 a răspuns:

Il refaci când expira.