| Rosabluee97 a întrebat:

Intrebarea mea este urmstoarea: am inceput facultatea acum cateva luni si am cunoscut cu ocazia asta un baiat care este in grupa cu mine si cu care m-am inteles bine cam de la inceput. Initial, eram prieteni, vorbeam una alta, iar apoi intr-o seara am fost la un coleg cu toata grupa, am baut oleaca mai mult si la un moment dat a venit langa mine in pat, a inceput sa ma ia in brate, sa ma tina de mana si ne-am sarutat. Dupa, in aceeasi dimineata, a venit la mine ca nu ma simteam prea bine si m-a sarutat din nou si imi spunea ca am un zambet adorabil si ca ii place sa ma pupe. Dupa la vreo saptamana, am fost la el acasa pentru ca ma inteles super bine cu sora lui si ne-am sarutat iar. Ideea e ca a inceput sa-mi placa super mult de el acum si de atunci nu am vorbit nimic despre asta si nu s-a mai intamplat nimic, in afara faptului ca au mai fost momente cand m-a mai luat in brate si ne-am tinut de mana. Si sunt unele momente asa ciudate cand ne uitam unul la altul si ne zambim si atat. Oare ar mai trebui sa incerc ceva sau..degeaba? Nu prea mai vorbim asa des prin mesaje sau chestii, dar la scoala si cand ne vedem cu totii stam mai mereu impreuna si mereu ma roaga sa-l ajut cu cate ceva cand are nevoie.

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Daca tu nu iei atitudine... el nu va mai lua. Ti-a dat de inteles de cateva ori.

Mai bea o bere si ia-te de el si rezolva odata problema asta. Scoate-o din neclaritate.

Nu de alta, dar sa nu ti-l ia alta.

| Rosabluee97 explică (pentru cristimihailov):

O sa incerc sa iti ascult sfatul si poate o sa iasa ceva din astalaughing si da, cu siguranta va fi nevoie de cel putin o bere laughing

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

De ce nu il intrebi care este treaba? In mod direct si clar.

| Rosabluee97 explică (pentru cristimihailov):

Nu prea am curajul sa fac chestia asta..mm, e totul asa neclar si dubioslaughing

| florincraiova a răspuns:

Încearcă să îi sugi pila Poate așa merge m-ai bine