| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu face in curand 18 ani si n-am habar ce i-as putea darui, el avand deja in mare tot ce isi doreste Apple watch,laptop, haine, etc..As vrea sa fie ceva pretios si sentimental, pe care il poate pastra mult timp.M-am gandit la bratara de aur, dar nu stiu ce sa scriu pe ea daca o fac gravata..Idei de alt cadou sau de text pentru bratara?

Răspuns Câştigător
| devilshelp a răspuns:

Daca il stii ca e genul care poarta accesorii atunci o bratara ar fi o idee buna. ai putea sa gravezi numele lui sau intialele numelor voastre. daca are o firma preferata de haine care sunt cam scumpe (de exemplu orgvsm sau altele de genul) ii poti lua de acolo ceva

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ai putea să îi iei un ceas.

| Carmmmy a răspuns (pentru Andreeush):

Are deja Apple Watch, nu prea cred ca ar mai trece la celelalte ceasuri

| Carmmmy a răspuns (pentru Andreeush):

Are deja Apple watch si nu cred ca ar trece la un ceas normal.

| Totenkampf a răspuns:

"Nu-ți mai găsi fericirea în lucruri materiale" dacă este posibilă o astfel de gravură.