| Ugggg a întrebat:

Joia trecuta am purtat camasa si mi-a fost frig la spate..si azi trebuia sa imi vina ciclul si nu mi-a venit deocamdata.problema este ca am intretinut un raport sexual neprotejat dar am facut un test de sarcina si a iesit negativ. Saptamana trecuta mi-a curs o chestie maronie cateva zile iar apoi am folosit ceai de museetel ca am auzit ca este bun si nu mi-a mai curs. Apoi duminica si luni m-a durut foarte tare in partea stanga a burtii...la rinichi sau ce ii acolo. PS:nu am semne ca ar trebui sa imi vina ciclul(durere de burta, aparitia cosurilor) iar mie imi si intarzie de obicei. oare as putea fii racita la burta? thinking FUNDA!

3 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Bună deci rinichii sigur nu dor în "burtă"
ci pe partea dorsală ("te doare spatele" adică îți pui mâinile în șold spre coloană pe acolo ar trebui să "doară rinichii" )
Apoi ce recomand? dă o fugă până la doctorul de familie și el sigur îți va spune ce ai. Cauzele durerii în partea stângă a burții sunt multiple...

| xPiitiicaOx a răspuns:

Mdea... dupa cate zile ti-ai facut testul? ca sti ca este un termen, in care sa iti arate corect

| Ugggg explică (pentru xPiitiicaOx):

Dupa maxim o saptamana. oricum mai astept un pic sa vad daca imi vine si daca nu imi mai fac unul...