| apocalipsa25 a întrebat:

Buna la toti... va rog sa-mi spuneti citeva metode de a uita persoana iubita.sad

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Distrează-te cu fetele.

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Uhm,ce-i drept, nu este deloc usor! Dar la un moment dat il vei uita. Incearca sa iti ocupi mereu timpul cu ceva, in felul asta vei mai uita de el..pentru cateva ore. Distreaza-te cu prietenii, cunoaste baieti noi.La urma urmei, nu este capat de lume.:*

| Seducatorul a răspuns:

Te duci pana la magazin si-ti cumperi o bere!

| snzpaul a răspuns:

ăăă, păi nu te mai gândi la ea?
e puțin mai greu la început, dar...

| DjYang a răspuns:

In primul rand nu te mai gandi la ea...in al doi-lea rand distreaza-te, uita! Ce a fost a fost!