| NoAntidote a întrebat:

laptopul meu. nu stiu ce are! cam de o saptamana. face figuri: nu pot asculta nici o mel pentru ca nu se aude, nu am volum in coltul din dreapta jos! nici web`ul nu`mi merge!sad mentionez ca e incorporat! ce pot sa fac in afara de a reinstala windowsul? va rog! am mai pus o intrebare. dar cineva mi-a spus sa reinstalez windowsul! va rog.sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie nevoie de driver pentru sonor, tin minte ca si eu am cautat o perioada driver-ul compatibil si am stat asa 2 saptamani fara pana am gasit
nu ai primit cu laptop-ul un cd pentru audio/web?