| roxyy26 a întrebat:

Buna!
Luna asta mi-a venit ciclul si mia urs normal pana acum dar acum sunt in a 4 a zi si imi curge foarte lichid adica e ca un fel de apa numai ca are culoare rosie e foarte lichid... puteti sa ma ajutaticumva ceva sfaturi va rog...e ceva normal?

3 răspunsuri:
| ammy12 a răspuns:

Este ceva normal, de obicei asta inseamna ca ciclul este pe terminate. Asa a fost si pana acum doar ca nu ti-ai dat seama ai fost ocupata cu alte lucruri mai importante. Stai fara grija

| roxyy26 explică (pentru ammy12):

Multumesc foarte mult :*

| EmyEmyy a răspuns:

Aici sunt detaliile de care ai nevoie : http://www.sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/ciclul-menstrual-normal_1068
Sper ca te-am ajutat. Succes!