| pusitaaaa20000 a întrebat:

Buna,m-am indragostit de cel mai bun prieten i-am zis ma vorbit noi despre asta mi-a zis ca si el tine la mine si i-am zis ca el tine la mine ca la o sora dar el a zis ca nu stiu exact.
nu stiu ce sa fac are inca o prietena sunt in aceeasi clasa cand ii vad impreuna innebunesc ce sa fac?

3 răspunsuri:
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Buna! Daca are prietena este foarte simplu, el te considera pe tine o foarte buna amica, nimic mai mult.Eu zic sa nu te avanti prea tare, sa-ti vezi de treaba, sa fii calma si sa ai rabdare, lasa timpul sa decida, nu te avanta prea mult si nu-ti crea iluzii prea mari.
Sper ca te-am ajutat!
Mult succes iti doresc!

| amuzanta a răspuns:

Povestea ta seamana cu a mea, deci totul vine de la sine.du-te pe langa el, intreaba-l ce face.amintestei de zilile bune petrecute impreuna

| paulinhio a răspuns:

Buna!
Cred ca ar trebui sa ii spui in fata ce simti pentru el si daca simte si el ceva cu adevarat pentru tine atunci o sa se comporte altfel cu tine si intr-un final o sa iti ceara sa fiti impreuna.
Sper ca te-am ajutat!